20:25 Чернігівська поліція затримала дачних крадіїв | |
![]() Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції підполковник поліції Сергій Кагітін, до чергової частини надходили численні заяви від дачників про крадіжки з їх господарств інструментів, матеріалів та особистих речей. Під час подальшої перевірки правоохоронцями було встановлено, що крадії проникали до будинків шляхом пошкодження дверей або вікон, викрадали все, що мало будь-яку цінність — болгарки, електродрилі, посуд, постіль, садовий інструмент та інше. В рамках оперативно-профілактичного відпрацювання області поліцейські вийшли на двох наркозалежних чернігівців 1980 та 1984 років народження. Зловмисників затримали, вони надали правдиві свідчення щодо скоєння майже двох десятків крадіжок. Підозрювані в серії крадіжок дали свідчення, що видивлялися будинки, де не було господарів, а потім виламували двері чи витягали шибки у вікнах, пробиралися всередину та викрадали все цінне. Викрадене швидко продавали за безцінь на ринках міста або здавали у ломбарди. Гроші витрачали на наркотики. Сергій Кагітін повідомив, що за всіма фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження. Поліцейські вживають заходи щодо встановлення місцезнаходження викрадених речей, а за фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Триває досудове розслідування, вирішується питання щодо обрання зловмисникам міри запобіжного заходу. За інформацією сектору комунікації поліції Чернігівської області | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |