реклама партнерів:
Головна » 2021 » Квітень » 15 » Чернігівська "Просвіта" складає вінок жалю Вячеславу Лебедю
18:52
Чернігівська "Просвіта" складає вінок жалю Вячеславу Лебедю
Чернігівська На 56-у році життя сьогодні вранці раптово помер відомий чернігівський політик і громадський діяч, колишній депутат Чернігівської міської ради, член правління обласного товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка Вячеслав Лебідь. Причиною скоропостижної смерті став інфаркт.

Він був завжди привітним, завжди витриманим і спокійним, але невтомним у відстоюванні українських істин. Зокрема, немала його заслуга у відстоюванні Залізничного скверу в Чернігові. Ще недавно в правлінні обласної "Просвіти" ми обговорювали юридичні шляхи вирішення штучної проблеми з приміщенням, він готувався до просвітницьких онлайн - лекцій, які ми почали запроваджувати. І ось така раптова крапка.

Правління обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка складає вінок жалю та співчуття до труни просвітянина і просить упокоєння його душі "у місці квітучім, у місці спокою, де нема ні журби, ні зітхання, а життя безконечне".

Правління обласного товариства "Просвіта" імені Т.Шевченка

Прощання з В'ячеславом Вікторовичем відбудеться 16 квітня на території 2-ї міської лікарні о 14:30.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 921 | Теги: прощання, Лебідь Вячеслав, ПРОСВІТА, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar