реклама партнерів:
Головна » 2015 » April » 3 » Чернігівську дирекцію «Укрпошти» знову очолив Олег Обушний
17:30
Чернігівську дирекцію «Укрпошти» знову очолив Олег Обушний
Чернігівську дирекцію «Укрпошти» знову очолив Олег Обушний Виконуючим обов’язки директора Чернігівської дирекції підприємства призначено Олега Обушного. Представляючи його колективу, директор з персоналу УДППЗ «Укрпошта» Олена Нікольська зауважила, що робота для нього не нова, оскільки Олег Обушний вже обіймав дану посаду у 2013 році.
Вона зазначила, що ситуація в цілому по «Укрпошті» та у Чернігівській дирекції, зокрема, ускладнена суспільно-політичною ситуацією та падінням ділової активності у країні. Тому завдань у нового керівника щодо виконання планових показників чимало. Як позитив Олена Нікольська відзначила роботу Чернігівської дирекції у напрямку модернізації технологічних процесів, яка останнім часом здійснювалася лише у двох областях.
У представленні також взяли участь голова обласної державної адміністрації Валерій Куліч та Чернігівський міський голова Олександр Соколов.
Очільник області побажав Олегу Обушному, якого знає як людину системну і практичну, зосередитися на реалізації поставлених завдань. А саме: покращенні матеріального стану підприємства, наданні якісних послуг поштового зв’язку, передплаті друкованих видань, роботі з пенсіонерами та багатьох інших.
У свою чергу новопризначений керівник запевнив, що зробить все можливе, щоб команда Чернігівської дирекції «Укрпошти» працювала якісно і злагоджено.

За інформацією прес-служба облдержадміністрації.Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1194 | Теги: Олег Обушний, Валерій Куліч, Укрпошта | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar