реклама партнерів:
Головна » 2015 » Квітень » 4 » Чи буде дозволено будівництво на території лісопарку Кордівка?
07:40
Чи буде дозволено будівництво на території лісопарку Кордівка?
Чи буде дозволено будівництво на території лісопарку Кордівка? Під будівлею Деснянського районного суду – мітинг. Тут зібралися жителі вулиці Савчука і сусідніх, розташованих поблизу лісопарку Кордівка біля Десни, закликаючи суд залишити в дії мораторій на забудову парку. На виділення земельних ділянок у цьому районі під будівництво житлових будинків претендують два підприємства. Оскільки ж міська рада на сесії 26 грудня 2014 року наклала мораторій на забудову зелених зон Кордівки, то один із потенційних забудовників – ТОВ «Єврокон-Полісся» — подав позов до міської ради, вимагаючи скасувати мораторій і дозволити будівництво.
За мораторій і, таким чином, збереження лісопарку в грудні депутати голосували майже одностайно. Тому також брали участь у мітингу. Представники позивача на суд не з’явилися, тому засідання перенесене на 24 квітня. Громадські активісти закликають чернігівців не бути байдужими до проблеми, адже Кордівка – умовно кажучи, одна з легенів Чернігова й від її збереження залежить екологія всього міста. Причому громадяни не просто протестують, а пропонують альтернативу. Учасник мітингу архітектор Вільям Жигінас наполягає на тому, що слід виконувати генеральний план розвитку Чернігова. Згідно з генпланом у місті насамперед має бути прокладений напряму Проспект Перемоги до вулиці Рокосовського. Тут треба й планувати нові будівельні майданчики, а не зазіхати на зелені зони – каже архітектор.

За матеріалами СіверцентрКатегорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 761 | Теги: забудова, Чернігів, Протести, Кордівка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar