реклама партнерів:
Головна » 2019 » Липень » 31 » Декомунізація Чернігівського залізничного вокзалу: встановлено український тризуб
19:43
Декомунізація Чернігівського залізничного вокзалу: встановлено український тризуб
Декомунізація Чернігівського залізничного вокзалу: встановлено український тризуб Продовжується декомунізація Чернігівського залізничного вокзалу. Днями замість радянського герба на будівлі встановлено тризуб.
Про це на сторінці facebook повідомляє Вероніка Потапова.
«Вокзал Чернігів. Декомунізація. Нарешті...», пише вона.

Як повідомлялося, 28 грудня 2018 року на стінах вокзалу будівельника демонтували комуністичну символіку. Це відбулося на вимогу Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».
Керівництву залізниці листи з вимогою демонтувати комуносимволіку надходили з 2015-го року, зокрема, від Українського інституту національної пам’яті.

Актуальність демонтажу комуністичної символіки
Чернігівщина – прикордонна область з Російською Федерацією – державою-агресором. Відповідно Чернігівський залізничний вокзал – північні ворота держави Україна. Російський агресор дуже чутливо реагує на символіку українську чи радянську. Її відсутність або наявність наочно демонструє настрої суспільства, держави, здатність захистити державний суверенітет і територіальну цілісність нашої країни.

Джерело: «Чернігівський формат».

Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 848 | Теги: Чернігів, вокзал, тризуб, декомунізація | Рейтинг: 5.0/1

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar