реклама партнерів:
Головна » 2016 » Лютий » 12 » Делегація Представництва Європейського Союзу відвідала Чернігів
20:39
Делегація Представництва Європейського Союзу відвідала Чернігів
Делегація Представництва Європейського Союзу відвідала Чернігів Сьогодні, 12 лютого, в рамках візиту делегації Представництва ЄС відбулась зустріч з представниками міської ради. У складі делегації прибули Юргіс Вілчінскас, керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС, Вікторія Давидова, радник з питань преси та інформації Представництва ЄС, Ольга Сушицька, координатор інформаційної кампанії "Будуймо Європу в Україні" Представництва ЄС.

У Чернігівській міській раді гостей зустрічав заступник міського голови Олександр Ломако. Вітаючи членів делегації, О. Ломако зазначив: ‘‘Чернігів давно співпрацює з країнами ЄС і ми сподіваємось, що співробітництво буде набирати з кожним роком нових обертів і буде підкріплюватись новими конкретними проектами’’.

Керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС Юргіс Вілчінскас висловив зацікавленість у налагодженні економічного співробітництва з Черніговом. ‘‘Ми готові працювати з малим і середнім бізнесом в частині допомоги по доступу до кредитів, просуванню товарів на європейський ринок, розробки проектів з отримання грантів по різних напрямках програм, створенню центрів інвестиційних послуг’’, - сказав Юргіс Вілчінскас.

Щодо питання висвітлення європейської тематики в українських медіа в контексті початку імплементації угоди про асоціацію Вікторія Давидова підкреслила, що мета кампанії - пояснити важливість підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

З нинішнім станом співробітництва Чернігівщини з країнами Євросоюзу гостей ознайомили начальник управління стратегічного розвитку міста та туризму Борис Атрощенко та заступник начальника управління стратегічного розвитку міста та туризму Юрій Сухомлин.

Відділ зв'язків з громадськістю міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 887 | Теги: Європейський союз, європа, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar