реклама партнерів:
Головна » 2015 » Травень » 19 » Доля «скріпок» у Чернігові вирішена: демонтаж
13:36
Доля «скріпок» у Чернігові вирішена: демонтаж
Доля «скріпок» у Чернігові вирішена: демонтаж Всі малогабаритні рекламні конструкції типу «скріпка», «штендер» встановлені в місті з порушенням чинного законодавства - відсутній дозвіл на розміщення зовнішньої реклами - у Чернігові мають бути демонтовані.
Так вирішив виконавчий комітет міської ради. А комісія з ідентифікації та визначення обсягу соціальної реклами, демонтажу, обліку, збереження і реалізації рекламних засобів зовнішньої реклами також розглянула ситуацію з величезною кількістю скріпок, які заполонили Чернігів.
Рішення комісії було однозначним: згідно з Порядком проведення демонтажу, обліку, збереження і реалізації рекламних засобів зовнішньої реклами, встановлених з порушенням чинного законодавства на території міста Чернігова, ці конструкції мають бути демонтовані.
Комісія доручила "Дільниці з контролю за благоустроєм міста" попередити власників про необхідність самостійно провести демонтаж, інакше він пройде примусово.
Витрати, в такому випадку, будуть покладені на розповсюджувачів реклами.

За інформацією КП "Дільниця з контролю за благоустроєм міста"Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 712 | Теги: Благоустрій, скріпки, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar