реклама партнерів:
Головна » 2020 » Червень » 14 » Два бобри: нове поповнення парку "Беремицьке"
08:31
Два бобри: нове поповнення парку "Беремицьке"
Два бобри: нове поповнення парку Два бобри стали мешканцями нашого парку! Про це повідомляється на сайті природного парку "Беремицьке".

"Як завжди дякуємо Kyiv Animal Rescue Group що врятували тварин, та Приют для диких животных за реабілітацію та догляд. Тепер їх новий дім серед деснянських меандрів", пишуть природоохоронці.

Ви можете долучитись до нашої роботи та фінансово підтримати проекти з реабілітації диких тварин та птахів в нашому парку за посиланням bbco.com

Відео

Створення парку природи «Беремицьке» розпочалося ще навесні 2015 року, а офіційне відкриття його відбулося у жовтні 2017 року. Діяльність парку спрямована на збереження і комплексне вивчення унікальних природних комплексів Чернігівського Придесення, їх ефективного використання в оздоровчих, рекреаційних, наукових та просвітницьких цілях.
Тут можна зустріти близько 70 видів пташок та тарпаноподібних коней, козуль, європейських ланів, туроподібних биків, зайців, а цього року у парк завезли сайгаків.Категорія: ЦІКАВИНКИ | Переглядів: 210 | Теги: бобри, тварини, парк природи Беремицьке | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar