09:36 Головою Прилуцької РДА призначено Валентину Ковтун | |
![]() Розпорядження оприлюднено на офіційному сайті Президента України. Виконував обов’язки голови Прилуцької РДА перший заступник голови районної державної адміністрації Денис Росовський. Довідка Ковтун Валентина Миколаївна, народилася 15 вересня 1958 року, освіта вища, заступник директора ПП «Прилукибудпроект», член Радикальної Партії Олега Ляшка, проживає в місті Прилуки Чернігівської області, включена до виборчого списку Радикальної Партії Олега Ляшка (№ 27) відповідно Постанови ЦВК від 16 серпня 2012 року № 435. | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |