реклама партнерів:
Головна » 2018 » Вересень » 10 » Ічнянщина рік без керівника
11:47
Ічнянщина рік без керівника
Ічнянщина рік без керівника Рівно рік тому, першого вересня 2017, Президент звільнив нині 49-річного Олександра Бондаря, голову Ічнянської райдержадміністрації.

Тоді напередодні управлінням захисту економіки Нацполіції Чернігівської області було складено протокол про корупцію стосовно Олександра Бондаря. Суть у тому, що голова продав автомобіль, але не вніс дані про це в декларацію.

Ще раніше, у 2016-ому, і також у вересні, з посади пішов перший заступник 55-річний Віталій Яременко.

Тож нині Ічнянську РДА очолює 55-річна Валентина Рябчун.

Пропрацювали без голови рік, то, може, ця посада і не потрібна, як і загалом райдержадміністрації? Адже йде процес децентралізації, створюються об’єднані територіальні громади, райони нівелюються.

— У кожного свої функції, повноваження: рада, адміністрація, громада, — говорить 63-річний Григорій Герасименко, голова Ічнянської райради. — І не ми визначаємо, чи призначати голову, чи звільняти. Але в районі створено дві громади. Окремо лишилось три сільради. Залишається і райдержадміністрація, і районна рада. А є такі райони, що одна громада, а там рада і адміністрація
залишається. Вважаю, що, перш ніж втілювати реформу, там, зверху, ці нюанси треба продумувати.

— Запитання такі не до району, а до області. Зараз Чернігівщина в очікуванні призначення губернатора. А він уже буде підбирати собі команду, з якою працюватиме. Тож до цього навряд варто чекати на нового голову, — припускає 64-річна Валентина Колос, секретар Ічнянської міської ради.

Без голів РДА також Коропський, Новгород-Сіверський, Прилуцький, Семенівський та Сосницький райони.

Автор: Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №36 (1687), 6 вересня 2018 року, gorod.cn.uaКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 626 | Теги: Ічнянська РДА, ОТГ, реформи | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar