реклама партнерів:
Головна » 2016 » Лютий » 4 » Ірина Должикова стала директором Чернігівського міського Палацу культури
20:37
Ірина Должикова стала директором Чернігівського міського Палацу культури
Ірина Должикова стала директором Чернігівського міського Палацу культури 3 лютого колектив КП «Міський Палац культури» познайомили з новим директором. Ним стала Ірина Должикова, яка ще недавно очолювала Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко особисто представив нового керівника, зазначивши, що вона зможе налагодити роботу і зробити заклад – центром культури міста. За його словами, протягом тижня буде проведено аудит технічного та сценічного обладнання. Будуть збережені всі колективи, які працюють у міському Палаці. Головним завданням для нового керівника, як зазначив мер міста, є виведення культурних заходів на новий рівень.

У свою чергу, Ірина Должикова зазначила, що розвиватиме палац, з врахуванням всіх пропозицій колективу і намагатиметься зробити з нього найбільшу концертну площадку. А для цього, спочатку, планує провести засідання «круглого столу», де обговорять проблеми і розглянуть нові перспективи закладу.

За матеріалами ТРА «Новий Чернігів»Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 940 | Теги: Ірина Должикова, Чернігів, культура | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar