реклама партнерів:
Головна » 2020 » Березень » 12 » Як діятимуть заклади освіти Чернігова під час карантину
21:52
Як діятимуть заклади освіти Чернігова під час карантину
Як діятимуть заклади освіти Чернігова під час карантину Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів від 11 березня 2020 р. №211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19" з 12 березня в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти незалежно від форми власності та сфери управління. Таким чином, відсьогодні в Чернігові всі заклади загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої, післядипломної освіти переходять у режим карантину.

Начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура дав роз'яснення щодо того, як діятимуть заклади освіти Чернігова під час карантину.

Карантин триватиме з 12 березня до 3 квітня 2020 року. Його терміни можуть змінитись в залежності від епідеміологічної ситуації в Україні.

Під час карантину учням та студентам відвідувати заклади освіти забороняється. Для школярів у Чернігові планується організація навчання з використанням дистанційних технологій.

Разом з тим, на час карантину будуть призупинені заняття в закладах культури та спорту.

Масові заходи в закритих приміщеннях, зокрема, пробне зовнішнє незалежне оцінювання, олімпіади, змагання, конкурси, виставки мають бути скасовані (перенесені).

Він також звернув увагу на те, що заклади дошкільної освіти Чернігова 12-13 березня працюватимуть в особливому режимі. За цей час батьки матимуть можливість врегулювати питання зі своїми роботодавцями. Керівництво міста просить усіх роботодавців Чернігова з розумінням ставитися до рішення Уряду та дати можливість батькам взяти відпустку або організувати для них дистанційні робочі місця/гнучкий графік на час карантину.

Всім українцям у такій ситуації важливо постійно дотримуватися правил особистої гігієни та профілактики захворювання на коронавірусну інфекцію. Також бути обачними й зберігати спокій.

Джерело: прес-служба Чернігівської міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 116 | Теги: Карантин, Чернігів, коронавірус | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar