реклама партнерів:
Головна » 2020 » Березень » 19 » Як відзначатимуть День народження Івана Мазепи в Чернігові
09:39
Як відзначатимуть День народження Івана Мазепи в Чернігові
Як відзначатимуть День народження Івана Мазепи в Чернігові Вже традиційно 20 березня у Чернігові вшановуємо Івана Мазепу: проводимо богослужіння, мітинг, покладання квітів до пам’ятника гетьману, духовно-патріотичний концерт, лекції та виставки.
На жаль, цього року пандемія коронавірусу COVID-19 не дає змоги організувати згадані культурно-мистецькі та просвітницькі заходи. Відповідними законодавчими та нормативними рішеннями державних і місцевих органів влади обмежено їх проведення.
Відтак, враховуючи цю ситуацію пропонуємо протягом дня, 20 березня, вшанувати пам’ять визначного державного і політичного діяча, благодійника Івана Мазепи: у вільний від роботи час покласти квіти до пам’ятника гетьману у Чернігові, передає "Чернігів стародавній"

Цього ж дня заплановано проведення відеолекції онлайн про Івана Мазепу та його благодійництво у Чернігові. Про життєвий шлях гетьмана і його діяльність розповість Ольга Травкіна, кандидат історичних наук, завідувач відділу музейної та науково-фондової діяльності Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Завдяки журналісту Олегу Головатенку цю відеолекцію можна буде переглянути на YouTube.
Організатори: Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» за сприяння Північно-Східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті та Чернігівського обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 199 | Теги: Чернігів, ПРОСВІТА, Іван Мазепа | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar