реклама партнерів:
Головна » 2016 » Лютий » 17 » Київський апеляційний суд розглядає справу щодо законності забудови по вулиці Князя Чорного, 4а
22:46
Київський апеляційний суд розглядає справу щодо законності забудови по вулиці Князя Чорного, 4а
Київський апеляційний суд розглядає справу щодо законності забудови по вулиці Князя Чорного, 4а Як повідомлялося раніше, КП «Чернігівбудінвест» звернулося до Чернігівського окружного адміністративного суду з позовом про визнання незаконними дій посадових осіб Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області щодо перевірки законності проведення будівельних робіт по вул. Князя Чорного, 4а в м. Чернігові та скасування постанови про накладення штрафу, інформує прес-служба обласної прокуратури.

Враховуючи суспільний резонанс цього питання, прокуратурою області забезпечено участь у розгляді Чернігівським окружним адміністративним судом вказаної справи в інтересах відповідача.

Постановою суду 22.12.2015 у задоволенні позову відмовлено.

Не погоджуючись з рішенням суду першої інстанції, КП «Чернігівбудінвест» звернулося з апеляційною скаргою до Київського апеляційного адміністративного суду.

Зважаючи на особливу значимість справи, участь у судовому розгляді забезпечено безпосередньо працівниками прокуратури області.

Судове засідання призначено на 02.03.2016.

Довідково:
Прокуратурою області контролюється стан досудового розслідування кримінального провадження, розпочатого прокуратурою міста Чернігова, за фактом порушень при передачі та забудові земельної ділянки навпроти Єлецького монастиря по вул. Князя Чорного, 4а в м. Чернігові.

Встановлено, що рішеннями Чернігівської міської ради від 31.07.2014 та 04.06.2015 КП «Чернігівбудінвест» надано дозвіл на розробку, а потім і затверджено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,22 га по вул. Князя Чорного, 4а в м. Чернігові для будівництва багатоповерхового житлового будинку з об’єктами соціального призначення.

Однак згідно з інформацією Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації передана під забудову земельна ділянка знаходиться в охоронній археологічній зоні № 2, затвердженій рішенням міської ради від 28.12.2011, та містить частину пам’ятки археології місцевого значення ІХ-ХVІІІ ст.

Надалі КП «Чернігівбудінвест» як замовник уклало договір про спільну діяльність з приватною будівельною компанією, яка стала безпосереднім виконавцем робіт з будівництва багатоповерхового житлового будинку.

Разом з тим перевіркою Державної архітектурної будівельної інспекції, проведеною згідно із законодавством та з урахуванням доручення прокуратури міста Чернігова, встановлено невідповідність даних, поданих до декларації, що стало підставою для видання 30.10.2015 припису про зупинення підготовчих та будівельних робіт на об’єкті.

Також у зв’язку з нерозробленням проектної документації в повному обсязі на КП «Чернігівбудінвест» накладено штраф у розмірі 124 тис грн.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 922 | Теги: забудова, Чернігівбудінвест, Єлецький монастир | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar