реклама партнерів:
Головна » 2015 » Травень » 10 » Комерційні структури відповідають перед законом за безоплатне викачування підземних вод
15:29
Комерційні структури відповідають перед законом за безоплатне викачування підземних вод
Комерційні структури відповідають перед законом за безоплатне викачування підземних вод Органами прокуратури Чернігівської області розпочато 7 кримінальних проваджень за ст. 240 Кримінального кодексу України (порушення правил охорони або використання надр) щодо фактів незаконного та безоплатного викачування підземних вод для комерційного використання, повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Мова йде про добування комерційними структурами питної води з артезіанських свердловин без будь-яких дозволів, з перевищенням встановлених лімітів та з порушенням санітарних та протиепідемічних норм. Безоплатно отримані підземні води використовувалися як для власних виробничих потреб, так і для продажу фізичним і юридичним особам через укладення договорів про водопостачання.
Внаслідок таких незаконних дій бюджетами різних рівнів недоотримано понад 3 млн грн.

Про це повідомила начальник управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Чернігівської області Лілія ФЕДОРЧЕНКО.
― Введення Урядом мораторію на проведення органами державного контролю перевірок суб’єктів господарювання окремі недобросовісні комерційні структури розцінили як можливість безкарного порушення вимог законодавства, ― наголосила вона. ― У випадку з безконтрольним видобутком підземних вод бюджети втрачали реальні надходження, а ці структури отримували надприбутки. Наразі органи прокуратури завадили таким діям.
Санкція статті кримінального кодексу в розпочатих провадженнях передбачає відповідальність аж до обмеження волі на строк до двох років або позбавлення волі на той самий строк.
За результатами досудового розслідування та встановлення винних осіб органами прокуратури буде вирішено питання про стягнення заподіяних державі збитків у судовому порядку.Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 711 | Теги: Чернігівщина, прокуратура, підземні води | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar