реклама партнерів:
Головна » 2019 » Липень » 30 » Коваль з Бречі Олександр Євтушенко творить красу з брухту
11:40
Коваль з Бречі Олександр Євтушенко творить красу з брухту
Коваль з Бречі Олександр Євтушенко творить красу з брухту У Бречі проживає зі своєю родиною 36-річний багатодітний батько Олександр Євтушенко. Він — і будівельник, і пічник, і коваль. Має власну кузню, яку назвав «У Сані».
susidy.city поспілкувалися з сільським умільцем.

На всі руки майстер
Олександр колись працював на Донбасі, з бетону різні вироби виготовляв, і з металу розпочинав. Потім в Інтернеті знімки своїх виробів викладав. А так ще будівельник він. Каже, може практично все робити. Грубки людям з цегли викладає, каміни будь-які за бажанням замовників.

А ковальство — це його хобі. Років п’ять чоловік займається виготовленням різних виробів з металу. Звичайний брухт з допомогою горну, грубки, зварювального апарату та інструментів перетворюється у красиві речі.

З його майстровитих рук багато чого гарного вже вийшло. Є його вироби й по селу, і в місцевій церкві. Замовляли оригінальні підставки під квіти, мангали та інше.

Біля його будинку — візерунчаста хвіртка і таблички з написами «Бреч», «Кузня у Сані», на паркані — «Вулиця Лісового». Біля двору — мудрий металево-кам’яний олень у золотих окулярах.

Але найбільше Олександр Євтушенко любить робити подарункові квіти з металу — троянди. Замовляють такі і до пам’ятників, на могили.

П’ятеро помічників
В Олександра і його дружини Людмили п’ятеро діточок. Троє старших — чотирнадцятирічний Сергій, дванадцятирічна Марина і десятирічний Сашко — зранку подалися до ближнього лісу за чорницями.
«Ми ж у лісі живемо! Назбирають потрохи, здадуть по 45 гривень — собі на різні жуйки-цукерки» — О. Євтушенко».

А найменшенькі — дворічний Вова і семирічна Оксанка — біля мами і тата.



Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 954 | Теги: Бреч, Олександр Євтушенко, коваль | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.



Всього коментарів: 0
avatar