19:51 КП «ЧТУ» вже одержало два з чотирьох придбаних цього року містом тролейбусів і перевіряє третій | |
![]() Як ми вже повідомляли раніше, відкриті торги для закупівлі цих тролейбусів відбулися на електронному майданчику в системі «Prozorro» 17 березня. КП «ЧТУ» підписало договір з компанією-переможцем торгів на постачання нових тролейбусів “Еталон-Т121 Барвінок” у кількості чотири одиниці за 19 млн 780 тис. грн. (4 млн 945 тис. гривень кожен). Починаючи з 2016 місто Чернігів оновлює свій парк громадського електротранспорту щороку. Перед цими чотирма тролейбусами за 5 попередніх років придбано ще 32 «Барвінки». Всі вони низькопідлогові і пристосовані для перевезення маломобільних груп населення та людей з інвалідністю. Попри очікуваний фінансово важкий рік, місто в рамках програми розвитку електротранспорту у 2021 році також ремонтуватиме контактну мережу. Прес-служба Чернігівської міської ради Відеосюжет телеканалу "Дитинець" | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |