19:53 Крути таки перейшли в українську Церкву! | |
![]() Для "чистоти експерименту" на збори не допускали цього разу і священиків української церкви - тільки місцевих мешканців. А місцевий священик УПЦ Московського патріархату о. Васілій Вільховецький чомусь і сам не прийшов, його ж приїжджі колеги, перевдягшись, блукали під храмом. Як повідомив місцевий мешканець Олександр Гомоляко, оголошення про збори розвішувалися по всьому селу та ще й складалися протоколи про вивішування оголошень. Всі учасники зборів письмово зареєструвалися, а після голосування підняттям рук ще й кожен розписався у протоколі. Таким чином, із 119 присутніх "за" перехід крутянської Свято- Михайлівської парафії в Православну Церкву України (УПЦ) проголосували 114 жителів села. "Перед цим ходили прихильники Москви й по хатах, залякували, - каже Олександр Гомоляко. - але я сказав їх прихильникам, що стратегічною помилкою було те, що минулого разу вони навезли в село "тітушок", бо крутятнці побачили хто є хто". Василь ЧЕПУРНИЙ, Сіверщина Фото Свято- Михайлівського храму з сайту Ніжинської єпархії російської Церкви | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |