11:25 Методичні семінари з питань політики національної пам’яті у Михайло-Коцюбинській громаді | |
![]() На заході були присутні вчителі історії та правознавства, заступники директорів з навчально-виховної роботи шкіл і гімназій ОТГ. Під час роботи круглого столу спікери представили і передали електронні видання та матеріали Українського інституту національної пам’яті для організації і проведення освітніх та виховних заходів у закладах освіти. У той же день в центральній бібліотеці Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області проведено методичний семінар бібліотекарів та інших працівників закладів культури ОТГ з представниками Інституту національної пам’яті С. Бутком і С. Горобцем. Вони представили і передали електронні видання та матеріали Українського інституту національної пам’яті для організації й проведення меморіальних, просвітницьких і виховних заходів у закладах культури, насамперед у бібліотеках. Учасники обговорили особливості підготовки меморіальних і просвітницьких заходів щодо Голодомору-геноциду, голокосту, «Чорного жаху» (геноциду ромів) та інших трагедій в історії українського народу. Олександр Майшев, член Національної спілки журналістів України | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |