реклама партнерів:
Головна » 2021 » Жовтень » 1 » Методичні семінари з питань політики національної пам’яті у Михайло-Коцюбинській громаді
11:25
Методичні семінари з питань політики національної пам’яті у Михайло-Коцюбинській громаді
Методичні семінари з питань політики національної пам’яті у Михайло-Коцюбинській громаді «Державна політика у сфері відновлення і збереження національної пам’яті, подолання історичних міфів, використання місцевих матеріалів у проведенні навчально-виховних заходів з проблематики Голодомору-геноциду, голокосту, «Чорного жаху» (геноциду ромів)», — під такою назвою 28 вересня проведено круглий стіл на засіданні творчої студії вчителів суспільних дисциплін на базі відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області за участю співробітників Північно-Східного міжрегіонального відділу Українського інституту національної пам’яті Сергія Бутка та Сергія Горобця.
На заході були присутні вчителі історії та правознавства, заступники директорів з навчально-виховної роботи шкіл і гімназій ОТГ.
Під час роботи круглого столу спікери представили і передали електронні видання та матеріали Українського інституту національної пам’яті для організації і проведення освітніх та виховних заходів у закладах освіти.
У той же день в центральній бібліотеці Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області проведено методичний семінар бібліотекарів та інших працівників закладів культури ОТГ з представниками Інституту національної пам’яті С. Бутком і С. Горобцем.
Вони представили і передали електронні видання та матеріали Українського інституту національної пам’яті для організації й проведення меморіальних, просвітницьких і виховних заходів у закладах культури, насамперед у бібліотеках. Учасники обговорили особливості підготовки меморіальних і просвітницьких заходів щодо Голодомору-геноциду, голокосту, «Чорного жаху» (геноциду ромів) та інших трагедій в історії українського народу.

Олександр Майшев,
член Національної спілки журналістів України


Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1933 | Теги: Сергій Бутко, Семінари, Чернігівщина | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar