реклама партнерів:
Головна » 2024 » Квітень » 9 » Могильна земля від Марини Семененко (Рейко) під міською радою Чернігова
20:13
Могильна земля від Марини Семененко (Рейко) під міською радою Чернігова
Могильна земля від Марини Семененко (Рейко) під міською радою Чернігова Самопіар на кістках та пам'яті військових... Марина Рейко (Семененко) вийшла на новий рівень
Сьогодні, 9 квітня 2024 року, депутатка ЧМР Марина Рейко (Семененко) розсипала під міською радою землю з кладовища у Ялівщині, на якому захоронені захисники Чернігова, а також цивільні громадяни, які загинули від злочинних дій окупантів.

Свою чергову самопіарну вихідку депутатка прокоментувала наступним чином: «Привезла сьогодні до мерії землі з кладовища у Ялівщині. Щоб вони відчули, нарешті, як це боляче втрачати близьких. І як соромно красти, коли йде війна! Гроші на ЗСУ!»

Такі дії шокували жителів міста, а у коментарях вони розкритикували депутатку. Ось, що написали чернігівці:

- «Марина Семененко вибачте, але ви займаєтесь популізмом і самопіаром.»
- «Як таке може вчиняти людина з розумом? Видно його немає там...»
- «Більшої дурості від дорослої людини я ще не бачила......»
- «Ну це вже явно перебор. Марина не портіть собі репутацію...»
- «Така показуха що соромно дивитись … в кінці вона ту землю віником прибрала ? Чи нехай комунальники приїздять і за нею прибирають ?»
- «клоуни. жодного разу не мітингували під ОДА( ВЦА), а там грошенят можно побільше знайти для зсу. + всіялякі марафони, шоу кравец, мільярдні оборутки в зсу. і тут виникає питяння до мітингующих - чи вони тупі і не знають скільки грошей використовуєтсья на нікому не потрібний марафон чи не було наказу?»
- «Шановна біля тебе так багато здорових молодиків. Може нехай їдуть змінити хлопчиків,які 1,5 року не міняються? Якби,вони,відчули і так далі... Бички вікормленні стоять. Скільки тобі заплатили? А скільки твоя родина задонатила за 10 років війни?»
- «Може краще б під "Вену "привезла.»
- «Виглядає воно так собі. Порушені етичні норми, людські ... Кожен як може донатить на ЗСУ, по громадах перераховують люди денні заробітки, тобто допомагають люди чим можуть. Але ми бачимо який стан доріг в місті і іншій занепад, це теж неправильно, тут теж потрібно вирішувати ці питання, бо в місті живуть люди. Кидати землю з кладовища, це казна що. Тупо. І некрасиво.»
- «Народ деградує ...»
- «Чому оті молодики, що так активно викрикують якісь гасла, не йдуть до лав ЗСУ? Ото дійсно було б патріотично! А стояти під мерією і кричати ганьба... Таке собі заняття! На рівні показухи! »
А що ви думаєте з приводу таких дій депутатки?

"Чернігівський кисіль"Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1546 | Теги: ЗСУ, Марина Рейко, земля, Чернігів, піар | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar