реклама партнерів:
Головна » 2016 » Липень » 6 » Молодіжне наметове містечко підбило підсумки роботи
17:22
Молодіжне наметове містечко підбило підсумки роботи
Молодіжне наметове містечко підбило підсумки роботи Днями у Чернігові працювало Молодіжне наметове містечко «ТАМ – територія активної молоді». Сюди з’їхались представники творчої, патріотичної, прогресивної молоді з 22 районів та міст області.

Захід організований обласною державною адміністрацією за участі регіонального представництва Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Студентська республіка».

Програма заходу була доволі насиченою. Кожен з учасників табору зміг проявити та реалізувати себе.

Протягом трьох днів тут працювали творчі, спортивні та розважальні майданчики. Жителі містечка взяли участь у концертній і спортивно-змагальній програмах, фестивалі фарб та роботі Арт-майданчика. Відбулись також змагання на «Драконах», презентація творчої майстерні та музичний фестиваль Music Live Award. Для учасників табору проведені військово-спортивна гра «Ажіотаж», квест та гра «Мафія».

Урочисте закриття Молодіжного наметового містечка відбулось 2 липня. Яскравими виступами присутніх порадували талановиті представники Ріпкінської, Городнянської, Козелецької та Коропської делегацій.

За підсумками результатів усіх змагань найактивніші команди отримали почесні грамоти, медалі, кубки та подарунки.

І місце зайняли представники Прилуцького району, ІІ місце – молоді активісти Бахмаччини; ІІІ місце – козелецька команда.

Відзначили й переможців молодіжного квесту краєзнавчого спрямування, проведеного спільно з регіональним представництвом Всеукраїнської громадської організації «Студентська республіка». Ними стали представники Бахмацької делегації: Андрій та Ірина Васіни і Яна Ладись.

Усі учасники заходу за активну участь отримали подяки Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, а також грамоти відділення НОК України в області.

У межах проведення Молодіжного наметового містечка «ТАМ – Територія активної молоді» пройшов Чернігівський регіональний етап Міжнародної програми «Студентська республіка».

Темою регіонального етапу стала: «Програма модернізації Чернігівщини: роль молоді та громад». У ході її обговорення були сформовані дві партії, що пройшли повну процедуру реєстрації та висунули кандидатів у мери.

Звання «Студентський мер області» здобула студентка Чернігівського національного технологічного університету Надія Холявко.

Учасники ТАМу активно попрацювали та провели час із користю. У ході спілкування вони знайшли нових друзів та отримали масу нових вражень.

Після закінчення заходу «ТАМ – територія активної молоді» розширить свої географічні межі, оскільки його учасники будуть втілювати молодіжні проекти в районах та містах.

За інформацією Департаменту сім’ї,
молоді та спорту облдержадміністрації
Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 866 | Теги: молодь, Чернігів, дозвілля | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar