реклама партнерів:
Головна » 2015 » Квітень » 8 » На Чернігівщині планується створити регіональний ландшафтний парк «Ніжинський»
19:32
На Чернігівщині планується створити регіональний ландшафтний парк «Ніжинський»
На Чернігівщині планується створити регіональний ландшафтний парк «Ніжинський» 7 квітня в обласній раді відбулася нарада щодо реалізації на Чернігівщині проекту Європейського Союзу «ClimaEast: Збереження та стале використання торфовищ».
В рамках реалізації проекту планується створення в Ніжинському районі одноіменного регіонального ладшафтного парку. Передбачається відтворення занедбаних ділянок торфовищ та проведення меліорації. Що в свою чергу запобігатиме небезпечним змінам клімату. Адже відновлені торфовища, пом'якшуватимуть парниковий ефект та покращуватимуть екологічний стан довкілля.
За словами голови постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів Арсена Дідура, реалізація проекту сприятиме не лише вирішенню екологічних проблем, а й матиме соціально важливе значення для місцевого населення. Передбачається відновлення луків для пасовищ та сінокосів, а також створення нових робочих місць для обслуговування меліоративних споруд.
Враховуючи незаперечну важливість озвученого наміру, заступник голови обласної ради Валентин Мельничук дав доручення підготувати відповідний проект рішення про створення РЛП «Ніжинський» та винести його на розгляд чергового пленарного засідання обласного органу представницької влади.
В нараді взяли участь голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, керівники структурних підрозділів обласної ради та облдержадміністрації, Деснянського басейнового управління водних ресурсів, головного управління Держземагенства в області, управління лісового та мисливського господарства. Вони висловили готовність до співпраці з представниками європейського проекту.
Під час наради також обговорено питання щодо процедури отримання погоджень на створення парку, виділення землі, визначення меж та площі майбутнього РЛП.

За інформацією відділу інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної радиКатегорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 1042 | Теги: парк Ніжинський, меліорація, обласна рада | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar