реклама партнерів:
Головна » 2017 » Грудень » 18 » На громадських слухань підтримано проект будівництва дороги на Шерстянку
16:14
На громадських слухань підтримано проект будівництва дороги на Шерстянку
На громадських слухань підтримано проект будівництва дороги на Шерстянку 15 грудня у залі засідань Новозаводської районної у місті Чернігові ради відбулися громадські слухання на тему: "Обговорення будівництва автомобільної дороги для під’їзду з вулиці Івана Мазепи до житлового району по вулиці Текстильників згідно з техніко-економічним обґрунтуванням, затвердженим рішенням міської ради від 29 вересня 2011 року (13 сесія 6 скликання)".

Проведення цих громадських слухань ініціював Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко і 29 листопада підписав відповідне розпорядження. Майбутні громадські слухання та вся технічна документація проекту анонсувалися в місцевих засобах масової інформації.

Голова Дорадчого комітету, заступник міського голови Андрій Черненко на початку громадських слухань повідомив, що для участі в них зареєструвалося 105 чоловік. Після обрання лічильної комісії та затвердження порядку денного слухань був презентований проект будівництва нової автомобільної дороги для під’їзду з вул. Івана Мазепи до житлового району по вул. Текстильників.

З доповіддю виступила головний інженер Чернігівського ВКПДП «Укрдіпродор» Ольга Привалова. На початку вона зазначила, що мікрорайон "Шерстянка" вже давно потребує будівництва цієї дороги. На даний час населення мікрорайону в основному користується громадським пасажирським транспортом, який рухається по вул. Івана Мазепи. Надземний та підземний пішохідні переходи через значну протяжність маршруту та специфіку даних інженерних споруд обмежують можливість пересування людей з обмеженими фізичними можливостями. Крім того, користування пасажирським транспортом по двох існуючих автомобільних маршрутах потребує значних затрат часу через їх протяжність та через необхідність здійснення пересадок на інші види транспорту.

Завдання на розроблення відповідного робочого проекту надійшло від управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради і техніко-економічне обґрунтування було затверджено рішенням міської ради у 2011 році.

За словами Ольги Привалової, нова автомобільна дорога повинна з’єднати вул. Івана Мазепи з житловим районом «Шерстянка» і проходить по існуючій дорозі з твердим покриттям протяжністю 591 м вздовж території ТОВ «Чернігіввовна», ТОВ «ІРБІС ЛТД» та ТОВ ТПК «Північ». Виходить ця дорога на паркову алею, яка з’єднує вул. Самоквасова та вул. Текстильників.

Крім того, дорога матиме дві смуги руху, ширина яких буде по 3,5м; ширина тротуарів – 2х2,25 м. Загальна протяжність – 1,936 км, з них: будівництво – 0,927 км, реконструкція- 1,009 км. Орієнтовна вартість будівництва дороги складає близько 65 млн грн.

В ході обговорення цього проекту учасники громадських слухань переважно говорили про те, що ситуація, яка існує на сьогодні, знижує комфортність проживання в цьому мікрорайоні, що відображається на багатьох сторонах життя в мікрорайоні.

На всі запитання, які надійшли від чернігівців, проектант і керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради надали вичерпні відповіді. Зокрема, щодо стану скверу у цьому мікрорайоні начальник КП «Зеленбуд» Роман Старіков зазначив, що з обох сторін дороги є дерева, але здебільшого вони вже перерослі, а подекуди й аварійні. Зараз мікрорайон не має ніякого благоустрою. Томупісля будівництва нової дороги сквер буде повністю оновлений.

Присутня на слуханнях чернігівка повідомила, що у грудні серед мешканців мікрорайону «Шерстянка» було проведено опитування щодо будівництва цієї дороги та відновлення благоустрою району, в ході якого загалом було зібрано більше 1200 підписів за проведення цих робіт. Вона також висловила вдячність Чернігівському міському голові та міській раді за те, що зрушили цей довгоочікуваний проект.

Депутат міської ради по цьому територіальному округу і одночасно начальник управління освіти міської ради Василь Білогура нагадав, що у наступному році сквер, через який йтиме ця дорога, буде впорядкований. Адже в рамках Бюджету участі буде реалізований проект «Парк європейського періоду», який є переможцем серед великих проектів і має на меті реконструкцію скверу у цьому мікрорайоні. Цей проект під час голосування підтримали 1725 чернігівців і на його реалізацію з міського бюджету передбачено 1,5 млн грн.

У результаті громадських слухань «за» будівництво нової автомобільної дороги для під’їзду з вул. Івана Мазепи до житлового району по вул. Текстильників проголосував 101 учасник громадських слухань, «проти» - 1, «утрималися» - 3.

Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 870 | Теги: дорога, громадські слухання, Шерстянка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar