реклама партнерів:
Головна » 2020 » Червень » 15 » Надзвичайна ситуація в Чернігові: аварія на каналізаційному колекторі в районі Шерстянки
21:30
Надзвичайна ситуація в Чернігові: аварія на каналізаційному колекторі в районі Шерстянки
Надзвичайна ситуація в Чернігові: аварія на каналізаційному колекторі в районі Шерстянки Увага, надзвичайна ситуація: аварія на магістральному каналізаційному колекторі в районі Шерстянки, повідомила сьогодні прес-служба міськради.

"Сьогодні в Чернігові виявлений обвал склепіння великого самопливного колектору діаметром 700 мм в мікрорайоні «Шерстянка» на вулиці Самоквасова біля будинків №№ 11-12. Провал дуже великий – за оцінками фахівців, вимито близько 20 куб. м ґрунту. Залізобетонний колектор 1970 року побудови, відпрацював вже всі передбачені терміни. Саме ця ділянка колектору – від ЗАЗу до вул. Ушинського – через звій стан давно потребує заміни. Місто Чернігів давно підготувало проєкт цієї заміни і три роки поспіль зверталося за коштами на його реалізацію до ДФРР, але цей проєкт не підтримували.

Зараз на місці аварії працюють підрозділи КП «Чернігівводоканал». Аварійна ділянка розрита, але весь обсяг пошкоджень ще продовжують встановлювати, оскільки він може бути більшим за виявлений одразу. На ніч роботи призупинені, територія розкопу огороджена", йдеться у повідомленні.

Поки що пошкоджений колектор продовжує працювати, але якщо руйнування прогресуватиме, то для зменшення кількості стоків у колекторі доведеться обмежувати водопостачання у значній частині міста. А саме, на території від обласної лікарні до ЗАЗу, від ЗАЗу до Масанів (включно з ними), Старій і Новій Подусівкам і частині мікрорайону Шерстянки. Саме ці райони мають водовідведення через пошкоджений колектор.
Наразі місто робить усе можливе для локалізації і організації робіт з усунення аварії.

Прес-служба обіцяє оперативно повідомляти про подальший перебіг подій.

Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 494 | Теги: Шерстянка, каналізація, Чернігів, аварія | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar