реклама партнерів:
Головна » 2016 » Лютий » 11 » Нематеріальна спадщина: збереження та охорона культурного надбання
19:45
Нематеріальна спадщина: збереження та охорона культурного надбання
Нематеріальна спадщина: збереження та охорона культурного надбання Чергова експертна зустріч в режимі он-лайн з представниками Кабінету міністрів України відбулася 11 лютого 2016 року.
Експерти та представники Міністерства культури України, громадськість обговорювали проект Закону України «Про нематеріальну культурну спадщину».За допомогою веб-зв’язку до участі в зустрічі мали нагоду долучитися представники обласних державних адміністрацій, медичних закладів (на базі Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів), Дніпропетровська, Львова, Одеси, Полтави та Харкова.

Під час зустрічі йшлося про правові, організаційні та суспільні відносини у сфері нематеріальної культурної спадщини, а також правові форми міжнародного співробітництва в цій сфері. Зокрема наголошувалося на необхідності охорони нематеріальної культурної спадщини так як це є важливим обов’язком держави.

Учасники зустрічі обговорювали принципи державної політики у сфері нематеріальної культурної спадщини, а також пріоритети державної політики у сфері нематеріальної культурної спадщини. Це стосувалося забезпечення охорони нематеріальної культурної спадщини України, усунення загроз зникнення нематеріальної культурної спадщини, визнання нематеріальної культурної спадщини одним із головних джерел культурного різноманіття й гарантії сталого розвитку суспільства, а також залучення населення до охорони нематеріальної культурної спадщини та сприяння забезпеченню життєздатності та актуалізації нематеріальної культурної спадщини.

Експерти та представники Міністерства культури України наголосили на посиленні міжнародного співробітництво у сфері охорони нематеріальної культурної спадщини, а саме обмін інформацією та досвідом, спільні ініціативи, інші заходи, що забезпечують належну охорону нематеріальної культурної спадщини, наявної на території України, а також одержання (міжнародної) допомоги, спрямованої на охорону цієї спадщини.

Джерело: Біла хатаКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1347 | Теги: Мінкультури, культурна спадщина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar