реклама партнерів:
Головна » 2019 » Липень » 27 » «Новгород-Сіверський», списаний Януковичем та захоплений Московією
21:16
«Новгород-Сіверський», списаний Януковичем та захоплений Московією
«Новгород-Сіверський», списаний Януковичем та захоплений Московією Якось восени 2004 року бувши прем’єром Уряду України, Янукович підписав розпорядження 30.10.2004р. щодо списання чималої кількості кораблів та допоміжних суден Військово-морських Сил України. Се вже тепер, після початку агресії московії проти України ми розуміємо, наскільки далекоглядною була політика 5-ї колони щодо роззброєння нашої військово-морської армади у піддавках проти ворожої сусідки.

У березні 2014 року московитський окупант увійшов на Українську Землю та оволодів нашою військовою технікою. На жаль, життя склалось так, що й досі знаходиться достатньо українців, які вважають зроблене московитами на нашій рідній землі аж ніяк не актом агресії та окупації, схожої на вчинки нацистів Німеччини. Шукають якісь виправдання сим брудним злодійським намірам, а захоплення території незалежної суверенної держави прагнуть розглядати мало не громадянським конфліктом. Подібна картинка з усвідомленням найбруднішої війни останнього століття на теренах України, розв’язаної загарбниками РФ з’являється і серед наших соплемінників і на Новгород-Сіверщині. І тому, яскравим прикладом підступності планів путінського режиму щодо злодійського окупаційного поневолення нашого простору є захоплення її збройними силами кораблів та допоміжних суден ВМС ЗС України.

Отож погляньмо на інформацію, яку маємо сьогодні стосовно ситуації щодо поцупленого московитськими загарбниками з переліку кораблів та інших суден нашої фльоти. 15 січня 2018 року в українських ЗМІ оприлюднено список кораблів та суден ВМС ЗС України, нахабно захоплених московитськими фашистами. Так ось, шановні наші земляки з Новгород-Сіверщини. Серед названих корабельних засобів, які опинились в руках ворога, була й суховантажна баржа «Новгород-Сіверський»! Судно (проект 1626) значилось під заводським номером 334. Її, тотально роззброюючи військову армаду України, відповідно до розпорядження №875-Р вивів все той же Янукович зі складу ВМС ЗС України, але аж ніяк не полишив від свого ненаситного апетиту московитський володар. Отож, від початку окупації Криму та Донбасу ворог з бажанням ласого шмату Українського тіла нахабно володіє Українською частинкою простору під іменем «Новгород-Сіверський»! Пам’ятаймо про таке, адже ми – УКРАЇНЦІ!

Джерело: Правий берег ДесниКатегорія: ЦІКАВИНКИ | Переглядів: 1067 | Теги: Новгород-Сіверський, янукович, корабель | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar