реклама партнерів:
Головна » 2022 » Серпень » 24 » Новий номер газети «Світ-інфо»
16:43
Новий номер газети «Світ-інфо»
Новий номер газети «Світ-інфо» Вийшов 225-й номер, за 24 серпня, Чернігівської обласної газети «Світ-інфо» (засновник і редактор Петро Антоненко). Газета вітає читачів з Днем Незалежності України.
Публікація «Свято в боях» продовжує почату в попередніх номерах хроніку війни, в тому числі по Чернігівщині.
Російська імперія – Радянський Союз – Російська Федерація: всі ці «правонаступники» одне одного за суттю є лише різними формами агресивної, тоталітарної імперії. Їх історія, розвінчання тоталітаризму – тема публікацій «Як Росія колонізувала інші народи та чому вона це заперечує зараз» , «Хто переміг при Бородіно, спалив Москву і вбив Кутузова. Про російські міфи війни 1812 року». «Унікальні архівні записи українських дисидентів попереджають про сьогоднішню Росію», «Столітні традиції антиукраїнської «новомови» росіян».
«Польща сьогодні» – це третя публікація редактора газети за підсумками його недавньої поїздки до сусідньої країни.
Як завжди, в газеті кілька сторінок «Світ історії Чернігівщини», зокрема, чергові статті просвітницького проєкту «Батурин – Гетьманська столиця». В газеті також – події в області, Україні і світі, в тому числі про закордонне українство.
Продовжується передплата на газету «Світ-інфо» на II півріччя 2022 року, яку ведуть поштові відділення і листоноші області.
Новий номер – на сайті газети, де розміщені і всі номери газети за роки її виходу.
На цьому ж сайті і черговий номер дочірнього видання «Світ-інфо» – обласної літературно-мистецької газети «Струна». Обидві газети можна придбати в Чернігівському культурно-мистецькому центрі «Інтермеццо» (вул, Шевченка, 9).

Адреса сайту «Світ-інфо» : http://svit11.wordpress.comКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 2163 | Теги: Газета, Чернігівщина, Світ-інфо, Петро Антоненко | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar