реклама партнерів:
Головна » 2016 » Липень » 22 » Останнє китайське... зробили владі на Чернігівщині націоналісти
17:24
Останнє китайське... зробили владі на Чернігівщині націоналісти
Останнє китайське... зробили владі на Чернігівщині націоналісти Чернігівські націоналісти дали тиждень міському голові Новгород-Сіверська Олегу Бондаренку на те, щоб він прибрав пам'ятник леніну з центру міста, проінформував громадськість чернігівський журналіст Віталій Назаренко на своїй сторінці у соціальній мережі facebook.

Новгород-Сіверський район є прикордонним районом Чернігівщини і на півночі межує з Російською федерацією. Настрої в більшості містян — відверто проросійські, багато чоловіків їздять на заробітки до Росії і сприймають війну з північним сусідом як братовбивчу, чого вартий один лише факт того, що міський голова Новгород-Сіверська обраний за списком «Опозиційного блоку». Олег Бондаренко — єдиний представник муніципальної влади Чернігівщини, який саботує декомунізаційне законодавство.

РS: хочеться запитати у очільника прокуратури Чернігівської області Віктора Носенка: хіба невиконання законодавства України, його саботаж не є підставою для порушення кримінальної справи? Хочеться звернутися до очільника Чернігівської ОДА Валерія Куліча: доки триватиме це неподобство? Невже влада бажає, щоб питання декомунізації вийшло за законні рамки і спричинило громадське протистояння? Тільки після цього не звинувачуйте у всьому патріотів!

Віталій Назаренко, м.ЧернігівКатегорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 960 | Теги: Віталій Назаренко, декомунізація, Новгород-Сіверський | Рейтинг: 1.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
omForm">
avatar