реклама партнерів:
Головна » 2019 » Липень » 5 » Парламентські вибори, округ № 207. Два клони у нардепа Анатолія Євлахова
19:38
Парламентські вибори, округ № 207. Два клони у нардепа Анатолія Євлахова
Парламентські вибори, округ № 207. Два клони у нардепа Анатолія Євлахова На виборчому окрузі ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів, тепер тут балотується 19 претендентів на путівку у парламент. Межі округу: місто Ніжин, Варвинський, Ніжинський, Носівський, Срібнянський райони, частина Ічнянського району.

Відтепер, з 2 липня, на окрузі три кандидати з однаковим прізвищем, ім’ям і по батькові! Та ще й народилися всі троє у квітні! Така собі конкуренція для нардепа Анатолія Євлахова, дивна політична технологія.

Знайомтеся:
- Євлахов Анатолій Сергійович, народився 18 квiтня 1962 року в смт Ширяєве Ширяївського району Одеської області, освіта професійно-технічна, виконавчий директор, ПП "УДАР", безпартійний, проживає в місті Києві, самовисування.
- Євлахов Анатолій Сергійович, народився 14 квiтня 1981 року в місті Керч, Республіка Крим, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Києві, самовисування.
- Євлахов Анатолій Сергійович, народився 15 квiтня 1998 року в селі Кучурган Роздільнянського району Одеської області, освіта професійно-технічна, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в селі Марківка Роздільнянського району Одеської області, самовисування.

Спробуй виборцю розберися, хто з них справжній Євлахов.

До речі, Громадянська мережа ОПОРА раніше заявляла, що двом кандидатам-двійникам було відмовлено в реєстрації, бо вони не надали до ЦВК реальні номери телефонів. Проте, судячи з того, що тепер ці люди є учасниками перегонів – ситуація змінилася.
Обидва двійники діючого народного депутата змінили прізвища та імена 8 травня 2019 року. Один з них був Олександром Сергійовичем Галанчуком, а інший – Тадеушем Сергійовичем Мельниченком.

Далі буде…

Сергій Васильченко, «Чернігівський формат».Категорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 657 | Теги: Чернігівщина, округ 207, Анатолій Євлахов, парламентські вибори | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar