реклама партнерів:
Головна » 2019 » Липень » 4 » Парламентські вибори, округ № 209. Валерій Зуб пропонує створити Асоціацію Зубів Чернігівщини
20:45
Парламентські вибори, округ № 209. Валерій Зуб пропонує створити Асоціацію Зубів Чернігівщини
Парламентські вибори, округ № 209. Валерій Зуб пропонує створити Асоціацію Зубів Чернігівщини Як вже повідомлялося, на виборчому окрузі № 209 кандидатами у нардепи зареєструвалося аж три Зуба! (межі округу: місто Ніжин, Варвинський, Ніжинський, Носівський, Срібнянський райони, частина Ічнянського району).

Самовисуванець Зуб Валерій Васильович з Дніпропетровської області, комірник ТОВ "СНЕК Продакшн", безпартійний.
Висуванець від партії «Слуга народу» Зуб Валерій Олексійович з Чернігова, генеральний директор КНП "Чернігівський медичний центр сучасної онкології", безпартійний.
Самовисуванець Зуб Григорій Леонідович з Кіровоградської області, вихователь Кіровоградського обласного навчально-виховного комплексу (гімназія-інтернат-школа мистецтв), безпартійний.

Зуб Валерій вирішив оголосити у розшук своїх конкурентів-клонів. Про це він повідомив на сторінці facebook
Висуванець від «Слуги народу» жартівливо пише: «Увага, розшук. Пам’ятаєте, ми разом пробували знайти та ідентифікувати моїх клонів. Втім, жодної звістки про них досі немає. Може проводять агітацію десь на виборчому окрузі у Туреччині і до нас ніяк не доїдуть.
Але ж час іде, і я б хотів запросити їх на каву, запропонувати створити Асоціацію Зубів Чернігівщини, хоч вони і не мають до мого рідного краю жодного відношення.
Вирішив звернутися до правоохоронних органів. Сподіваюся, може так знайдуться».

Валерій Зуб Відповідну заяву про кримінальне правопорушення подав до Ніжинського відділу поліції.

Нагадаємо, що на 209 окрузі балотується 19 кандидатів: 10 самовисуванців, 9 від політичних партій.

Сергій Васильченко, «Чернігівський формат».Категорія: ПОЛІТИКА | Переглядів: 1130 | Теги: Чернігівщина, парламентські вибори, округ 209, клони | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar