реклама партнерів:
Головна » 2015 » Квітень » 1 » Підприємства житлово-комунального сектора Чернігова хочуть змінити тарифи
18:23
Підприємства житлово-комунального сектора Чернігова хочуть змінити тарифи
Підприємства житлово-комунального сектора Чернігова хочуть змінити тарифи Комунальні підприємства «Деснянське» «Новозаводське», «ЖЕК-10», «ЖЕК-13» Чернігівської міської ради, ПП «Техкомсервіс» та Об’єднання житлово-будівельних кооперативів м. Чернігова заявили про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій.
Намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги по прийому та знешкодженню твердих побутових відходів має ПП «Гранпласт». Змінити діючі тарифи на послуги з вивезення твердо-побутових відходів для населення багатоповерхових будинків і для населення приватного сектору(з урахуванням знешкодження ТПВ), та на вивезення і приймання рідких нечистот для населення планує і КАТП 2528.
Крім того, буде змінено вартість послуг на технічне обслуговування ліфтів та систем диспетчеризації в житлових будинках Спеціалізованим ліфтовим управлінням №5 ПрАТ «ОТІС» та ПКВП «Полісся – ліфтсервіс».
Розрахунки нових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій виконані на основі економічно обґрунтованих планових (нормативних) витрат окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників послуг, що повинні надаватися в будинку для забезпечення санітарно-гігієнічного, протипожежного, технічного стану будинків з урахуванням Переліку послуг, що визначений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».
В розрахунках враховано мінімальну заробітну плату у розмірі 1218 грн., вартість електроенергії на освітлення місць загального користування та енергопостачання ліфтів – 0,3495 грн./кВт/год, вартість технічного обслуговування базового ліфта 169,45 грн (з урахуванням ПДВ) для ПрАТ «ОТІС», 170,47 грн (з урахуванням ПДВ) для ПКВП «Полісся-ліфтсервіс», вартість вивезення та знешкодження твердих побутових відходів – 30,31 грн/м. куб (з урахуванням ПДВ).
Відповідну інформацію з детальним обґрунтуванням ситуації згідно з чинним законодавством опубліковано в спецвипуску газети «Чернігівські відомості» від 1 квітня 2015 року.
Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді протягом 15 днів із дня опублікування повідомлень про наміри.

За інформацією управління житлово-комунального господарства міської радиКатегорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1552 | Теги: ЖКХ, тарифи, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar