реклама партнерів:
Головна » 2015 » Травень » 6 » Після пенсійної реформи українці зможуть успадковувати пенсії померлих родичів
06:19
Після пенсійної реформи українці зможуть успадковувати пенсії померлих родичів
Після пенсійної реформи українці зможуть успадковувати пенсії померлих родичів В уряді розповіли окремі деталі майбутньої пенсійної реформи.
Посадовці кажуть, що накопичувальна система почне працювати через два роки, йдеться в сюжеті ТСН.
У 2017 р. вона стане обов'язковою для громадян, молодших за 35 років.
"Після введення накопичувальної пенсійної системи, держава, саме держава гарантує контроль та безпеку збереження коштів накопичувальної системи", - заявив міністр соціальної політики Павло Розенко.

На першому етапі реформа торкнеться 6 млн українців. Щомісяця на їхній особистий пенсійний рахунок буде падати певна сума. Спершу вона становитиме 2% від зарплати. Далі щороку процент зростатиме, аж поки не сягне 7% у 2022 році.
При цьому загальна сума соціальних відрахувань від працівника і роботодавця не зміниться. Її просто розподілять на різні рахунки. Адже реформа передбачає і утримання пенсіонерів за традиційною солідарною системою.

"Всі накопичені пенсійні активи, які будуть на персональному рахунку людини, яка, на жаль, помре до того, як вона зможе ними скористатися – вони ще будуть успадковуватися", - розповів голова правління Пенсійного фонду України Олексій Зарудний.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 663 | Теги: реформа, уряд, пенсії | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar