реклама партнерів:
Головна » 2016 » Листопад » 21 » Понеділки стануть надзвичайно складними для лікарів Чернігівського онкодиспансеру
21:27
Понеділки стануть надзвичайно складними для лікарів Чернігівського онкодиспансеру
Понеділки стануть надзвичайно складними для лікарів Чернігівського онкодиспансеру Відтепер Чернігівський онкодиспансер є кафедрою Національної медичної академії післядипломної освіти (НМАПО) ім. П. Л. Шупика
21 листопада підписано угоду про співпрацю між НМАПО ім. П.Л. Шупика та ЧООДом.
Як пояснив головний лікар онкодиспансеру Валерій Зуб, досягнута домовленість щодо розташування кафедри хірургії та судинної хірургії НМАПО на базі онкологічного диспансеру і складена угода про співпрацю.
– Такий медичний проект – це суттєвий крок уперед, адже відтепер пацієнтові не треба їхати до Києва. У межах співпраці найкращі фахівці академії будуть виборювати здоров’я пацієнтів Чернігівщини та передавати свій потужний досвід хірургам онкодиспансеру. Зокрема йдеться про лапароскопічні оперативні втручання, – пояснив очільник онкологічного закладу.
Наразі в онкодиспансері створені всі належні для умови для проведення консультативної, лікувально-профілактичної, навчально-виховної та науково-дослідницької роботи співробітниками кафедри спільно з лікарями онкодиспансеру. Окремий акцент – на укомплектуванні операційних лапароскопічним обладнанням.
Представники медичної академії будуть оперувати щопонеділка. До Чернігова приїздитимуть такі відомі хірурги медичної академії, як Микола Крестянов та Віктор Лисенко.

КЛПЗ "Чернігівський обласний онкологічний диспансер"Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 874 | Теги: онкодиспансер, медицина, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar