реклама партнерів:
Головна » 2017 » June » 15 » Порошенко не приїде до Чернігова 16 червня
13:40
Порошенко не приїде до Чернігова 16 червня
Порошенко не приїде до Чернігова 16 червня Стосовно візиту Президент’а України Петра Порошенка на Чернігів’щину: хоча жодних офіційних анонсів не було – інформація про ймовірність такої події останніми днями активно поширювалася місцевими медіа та викликала цікавість жителів області, пише на сторінці facebook голова ОДА Валерій Куліч.

"Насправді так – намір здійснити візит є. Але не сьогодні і не завтра, а дещо згодом. Дата, час та інші деталі, необхідні, зокрема, для акредитації ЗМІ, будуть опубліковані напередодні, як тільки вони будуть відомі напевне. Анонс буде розміщено на офіційному сайті Чернігівської ОДА – http://cg.gov.ua/ ", інформує Валерій Куліч.

Раніше на сайті Високий Вал з посиланням на власні джерела була оприлюднена інформація, що 16 червня до Чернігова із робочою поїздкою приїде Президент України Петро Порошенко.
Очікувалося, що глава держави виступатиме перед студентами Чернігівського Національного педагогічного університету імені Шевченка в облмуздрамтеатрі.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 956 | Теги: спростування, Петро Порошенко, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar