реклама партнерів:
Головна » 2018 » Травень » 23 » Представники Чернігівщини стали переможцями Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Шевченка
16:31
Представники Чернігівщини стали переможцями Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Шевченка
Представники Чернігівщини стали переможцями Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Шевченка У Національному музеї Тараса Шевченка в Києві вчора, 22 травня, відбулося нагородження переможців VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка.

Талановиту молодь та їхніх наставників привітали й нагородили Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко та Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Учасниками фінального етапу конкурсу були 772 учні та студенти. Лише 59 з них вибороли дипломи першого ступеню й стали учасниками церемонії нагородження.

Чернігівську область в урочистостях представили: учениця 6 класу Чернігівської ЗОШ № 9 Марія Іванова та її вчитель Ніна Іванець, а також студент Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка Вадим Юрченко та його викладач Олена Сазонова.

До речі, Марію та Вадима як переможців нагороджено дипломами й цінними подарунками та представлено на призначення стипендій Президента України. Їхні наставники отримали Подяки Міністерства освіти і науки України та книги.

За матеріалами Управління освіти
і науки Чернігівської облдержадміністрації
Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 765 | Теги: українська мова, Тарас Шевченко, Конкурс | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar