реклама партнерів:
Головна » 2024 » Квітень » 7 » Презентація економічної платформи «Зроблено в Україні»
19:55
Презентація економічної платформи «Зроблено в Україні»
Презентація економічної платформи «Зроблено в Україні» Під час робочої поїздки до Чернігівської області Президент України Володимир Зеленський узяв участь у презентації економічної платформи «Зроблено в Україні», зустрівся з представниками бізнесу та ознайомився з продукцією місцевих підприємців.
Глава держави наголосив, що два роки тому українські воїни, бізнес і всі громадяни, кожен на своєму місці, відстояли Чернігівщину.

«Окремо хотів би вам подякувати за те, що ви ведете свій бізнес, створюєте робочі місця. Зберегти сьогодні робочі місця – це вже відвага. А якщо вдається примножувати – це справді великий успіх для всієї країни. Тому що тоді люди мають роботу й не їдуть в інші міста, села та в інші держави», – сказав він.

Як зазначив Володимир Зеленський, платформа «Зроблено в Україні» спрямована, зокрема, на конкретну підтримку регіонів нашої держави.
«Ми хочемо допомагати бізнесу на місцях своїми кроками. Підтягувати наш бізнес, допомагати йому створювати додаткові робочі місця. І найголовніше: наші приїзди – це не лише ознайомлення, а й підписання конкретних контрактів, меморандумів», – розповів він.
Президент зауважив, що сьогодні, окрім пріоритетного оборонно-промислового комплексу, дуже важливими також є хімічна промисловість, будівництво, машинобудування, логістика та багато інших галузей.
Перша віцепрем'єр-міністерка – міністерка економіки України Юлія Свириденко зазначила, що метою «Зроблено в Україні» є підтримка українського виробника – від найменшого до найбільшого, щоб змінити структуру економіки, наростивши частку переробної промисловості та збільшивши виробництво товарів із високою доданою вартістю.
За її словами, цього року в межах «Зроблено в Україні» Чернігівщина одержить 1,25 млрд грн.
Учасники зустрічі озвучили проблемні питання, які сьогодні турбують підприємців регіону, зокрема щодо доступних кредитів і закупівель державними замовниками продукції вітчизняного машинобудування.
Глава держави наголосив на пріоритеті внутрішніх виробників у публічних закупівлях, адже це – робочі місця для українських громадян і зміцнення економічної стійкості держави.

Президент відзначив, що програму «Доступні кредити 5-7-9%» не планують скорочувати. Навпаки, він доручив Прем’єр-міністру та першій віцепрем'єр-міністерці розширювати її. Володимир Зеленський зауважив, що міністр фінансів і голова Національного банку опрацюють усі випадки відмови підприємцям із прифронтових і деокупованих територій.

Джерело: офіційне інтернет-представництво Президента УкраїниКатегорія: ЕКОНОМІКА | Переглядів: 2677 | Теги: Купуй рідне, Зеленський, презентація, Чернігівщина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar