реклама партнерів:
Головна » 2019 » Липень » 31 » Проект "Мандрівний поетичний бібліопростір А+" від Українського культурного фонду в Куликівці
18:51
Проект "Мандрівний поетичний бібліопростір А+" від Українського культурного фонду в Куликівці
Проект 27 липня в Публічній бібліотеці Куликівської селищної ради пройшли поетичні читання "Поезія в променях сонця" у межах проекту "Мандрівний поетичний бібліопростір А+", який реалізується Чернігівською обласною універсальною науковою бібліотекою ім. В. Г. Короленка за підтримки Українського культурного фонду.

На гостини до Куликівки завітали чернігівські поети - учасники проекту. Поезію Куликівщини достойно представили учасники літературно-мистецької світлиці "Стежина" Олександра Атрощенко, Наталія Коновалова, Володимир Снєгін, Сергій Горбенко, Катерина Охрімчук, Микола Богомаз, Людмила Ковальчук.

Учасників проекту "Мандрівний поетичний бібліопростір А+" вітали на Куликівщині заступник селищного голови Володимир Повозник, директор обласної бібліотеки ім. В.Г. Короленка Інна Аліфіренко, координатор проекту Алла Мальована, яка народилась і виросла в Куликівці. Вони бажали присутнім цікавого і насиченого дня, позитивних вражень і справжнього свята поетичного слова.

Задала тон читанням модератор заходу, Наталія Утиро, яка провела з поетами цікаві інтерактивні ігри.

Учасники проекту представили до уваги загалу свої поетичні доробки. Тут лунала і ніжна лірична, і філософська, і гумористична поезія.

Цього ж дня учасники проекту здійснили цікаві і пізнавальні екскурсії до туристичного клубу "Вогнище" та Свято - Миколаївського храму у Салтиковій Дівиці.

Джерело: Куликівська громадаКатегорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1155 | Теги: поетичні читання, бібліотека, Куликівка | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar