реклама партнерів:
Головна » 2015 » Квітень » 2 » Рекламний хаос у Чернігові від «гастролерів»
22:12
Рекламний хаос у Чернігові від «гастролерів»
Рекламний хаос у Чернігові від «гастролерів» Донецькі підприємці обклеїли Чернігів перед 27-28 березня тисячами оголошень про продаж взуття, «дублянок» і «шкіри», повідомляє КП «Дільниця з контролю за благоустроєм міста».
Інспектор «Дільниці з контролю за благоустроєм міста» знайшов автора розповсюдження реклами. Ним виявився 21-річний підприємець із села Іванопілля Костянтинівського району Донецької області.
На порушника складено адмінпротокол про порушення правил благоустрою. Йому належить сплатити штраф від 340 до1360 грн.
За повідомленням начальника «Дільниці з контролю за благоустроєм міста» Артема Стаха, зараз комунальне підприємство збирає пропозиції приватних розповсюджувачів зовнішньої реклами для створення сучасної мережі «швидкої» реклами.
Він пояснив, що рекламники Чернігова мають самі утворити такий підрозділ, який швидко розміщуватиме рекламу, а потім очищатиме місто від неї.
Таке завдання на нещодавній нараді розповсюджувачам зовнішньої реклами поставив заступник міського голови Віктор Бережний.
Він повідомив, що подібні фірми з інших міст уже прагнуть надавати такі послуги і в Чернігові.
Клей, папір та забруднені ними електричні та тролейбусні опори, паркани і стіни мають зникати з туристичного Чернігова.Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 836 | Теги: Благоустрій, Чернігів, реклама | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar