реклама партнерів:
Головна » 2026 » Червень » 25 » росіяни атакували Новгород-Сіверський
21:25
росіяни атакували Новгород-Сіверський
росіяни атакували Новгород-Сіверський Учора ввечері росіяни атакували Новгород-Сіверський. Для ударів використали «гербери». Були влучання по території підприємства харчової промисловості та комерційної нерухомості.
Пошкоджене приміщення адмінкорпусу. На місці іншого удару працювали вогнеборці - там загорілася складська будівля.
Повідомляє начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус.

Протягом доби ворог завдав 26 ударів по Чернігівщині. 48 вибухів. Найбільше - це FPV-дрони в прикордонні.



Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 30 | Теги: Новгород-Сіверський, російські дрони, Чернігівщина, Харчова промисловість | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

Всього коментарів: 0
avatar