21:25 росіяни атакували Новгород-Сіверський | |
Учора ввечері росіяни атакували Новгород-Сіверський. Для ударів використали «гербери». Були влучання по території підприємства харчової промисловості та комерційної нерухомості. Пошкоджене приміщення адмінкорпусу. На місці іншого удару працювали вогнеборці - там загорілася складська будівля. Повідомляє начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус. Протягом доби ворог завдав 26 ударів по Чернігівщині. 48 вибухів. Найбільше - це FPV-дрони в прикордонні. | |
|
| |
| Всього коментарів: 0 | |
