реклама партнерів:
Головна » 2022 » Серпень » 3 » Російські військові утікали, а не відходили – Віктор Ніколюк про оборону Чернігівщини
19:29
Російські військові утікали, а не відходили – Віктор Ніколюк про оборону Чернігівщини
Російські військові утікали, а не відходили – Віктор Ніколюк про оборону Чернігівщини Командувач військ оперативного командування «Північ» Герой України генерал-майор Віктор Ніколюк розповів про оборону Чернігівщини
— Розкажіть про найважчі моменти в обороні Чернігівщини?
— Ворожі танки прорвалися на Новоселівку і практично знищили позицію, на якій перебували наші військовослужбовці, на жаль, там були загиблі. Попри тиск, нам вдалося їх зупинити й ворог відступив. Другий раз подібна ситуація відбулася в районі «Епіцентру». Колона танків та «Тигрів» після ракетно-бомбового удару по наших позиціях намагалася зайти. Від «Епіцентру» просунулися десь на 700 метрів, але підрозділу 1-ї танкової бригади вдалося їх зупинити.
— Як Ви вже розповіли, втрат противник зазнав у результаті ударів нашої артилерії. А працювала авіація в небі над Чернігівщиною?
— Усе було комплексно. Працювала авіація, завдавали ми й ракетних ударів по масовому скупченню противника та центрах логістичного забезпечення, працювала артилерія, танки, бойові машини.
— Коли Ви зрозуміли, що окупанти не зможуть закріпитися на Чернігівщині?
— Коли вони почали нищити наші села і вбивати людей.
— А у тактиці ворога щось змінилося?
— Ні, нічого… Просто противник, який намагався оточити Чернігів, сам потрапив в оточення, й поступово 58-ма окрема мотопіхотна бригада разом із підрозділами 1-ї танкової бригади почали відвойовувати свою землю.
— Як противник утікав?
— Противник дійсно утікав, а не здійснював організований відхід. Поодинокі машини намагалися проскочити через Іванівку, за якою вони збиралися в колони, а ми завдавали по цих позиціях ураження артилерією. Вони тікали так, що інколи доводилося наздоганяти (сміється).

«Новини Чернігівщини» - t.me/newchnewsКатегорія: ПОДІЇ | Переглядів: 1955 | Теги: наступ, Віктор Ніколюк, Чернігівщина, російсько-українська війна | Рейтинг: 5.0/1
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar