реклама партнерів:
Головна » 2015 » Квітень » 13 » Сценарист із Чернігова став лауреатом Фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю»
18:20
Сценарист із Чернігова став лауреатом Фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю»
Сценарист із Чернігова став лауреатом Фестивалю комедійного мистецтва «ГаШоТю» З 27 березня до 1 квітня 2015 р. у Києві проходив Перший Фестиваль комедійного мистецтва «ГаШоТю» на підтримку поранених в зоні АТО.
Авторитетне журі визначало переможців у чотирьох номінаціях: «Краща комедійна п’єса», «Кращий комедійний кіносценарій», «Краща короткометражна кінокомедія» та «Краща комедійна фоторобота». В останній номінації перше та друге місця поділили між собою запоріжці та львів'яни.
В номінації «Краща короткометражна кінокомедія» суворе журі не визначило переможців. Втім, спеціальною відзнакою Фестивалю нагороджено киянку Марину Артеменко за фільм «Не менше 50 кг».
«Комедійний жанр – найскладніший, - відзначає Арт-директор Фестивалю комедії «ГаШоТю», актриса, сценарист, режисер, драматург, Член Національної Спілки театральних діячів України - Тетяна Щастіна, - тому й недивно, що цьогоріч у нас, нажаль, немає переможців у номінації «Краща кінокомедія». Сподіваємось, наступного року учасники Фестивалю представлять гідні роботи, варті найвищих нагород».
Лауреатом в номінації «Краща комедійна п’єса» став Олександр Куманський з смт Олександрівка Кіровоградської обл. А п’єса Миколи Михайлова із Запоріжжя «Ліліана, або Чого жінки хочуть» отримала спеціальну відзнаку Фестивалю. Разом з п’єсою О. Куманського «Тоталізатор» вона буде представлена й рекомендована для постановки організаторами Фестивалю всім українським театрам.
Також буде рекомендовано кінокомпаніям України і Гільдії сценаристів України два кіносценарії Юрія Васюка з м. Чернігів, що перемогли у номінації «Кращий комедійний кіносценарій».
Авторитетні кінознавці та театральні діячі вважають Фестиваль комедії «ГаШоТю» першим масштабним кроком у відродженні справжньої української комедії.Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 1255 | Теги: ГаШоТю, АТО, комедія, фестиваль | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar