реклама партнерів:
Головна » 2016 » Листопад » 23 » Семінар україністів Ніжинського району
19:03
Семінар україністів Ніжинського району
Семінар україністів Ніжинського району 22 листопада 2016 року за матеріалами науково-практичної конференції «Питання мови, справа буття нації» (Чернігів, 21.02.2016 р.) відбувся семінар «Роль і місце української мови в сучасному освітньому процесі: нові виклики, нові вимоги».

У заході взяли участь: методист районного методичного кабінету відділу освіти Ніжинської РДА Оксана Ювко, директор Благодійного фонду «Ніжен» Микола Шкурко, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Станіслав Зінченко, виконавчий директор Асоціації «Об’єднання підприємств Ніжинщини» Сергій Ільющенко, вчителі української мови та літератури загальноосвітніх шкіл Ніжинського району.

Семінар відкрила Оксана Ювко: провідний фахівець з української мови наголосила на потребі взаємодії для реалізації положення Конституції України про державний статус української мови.

З доповіддю «Роль державної мови у формуванні української еліти» і презентацією «Механізм реалізації державного статусу української мови» виступив Микола Шкурко.

Після перерви заслухано доповідь Станіслава Зінченка «Українська мова в Україні: реалії сьогодення».

Доповідачі відповіли на запитання. Було вирішено провести наступний захід за участі вчителів української мови та літератури Ніжина і району на базі Лівобережного центру історії вивчення українського мовознавства, який діє при кафедрі української мови Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Учасники семінару отримали збірник матеріалів науково-практичної конференції «Питання мови, справа буття нації».

Джерело: БФ "Ніжен"Категорія: КУЛЬТУРА | Переглядів: 855 | Теги: українська мова, Ніжин, нація | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar