реклама партнерів:
Штраф — 6800 гривень за кожний проданий келих пива - 10 Липня 2015 - Чернігівський ФОРМАТ - Актуальні новини Чернігова - Новини Чернігова | Події в Чернігові: політика, економіка, аналітика, культура, екологія, туризм | Чернігівські відеоновини | Чернігівcька преса
Головна » 2015 » Липень » 10 » Штраф — 6800 гривень за кожний проданий келих пива
07:00
Штраф — 6800 гривень за кожний проданий келих пива
Штраф — 6800 гривень за кожний проданий келих пива Після того, як Верховна Рада прийняла закон про новий порядок оформлення операцій купівлі-продажу товарів і послуг для фізичних осіб-підприємців, а також зобов’язала застосовувати реєстратори розрахункових операцій, серед представників малого бізнесу поширилась хвиля суперечок та незадоволень. Кілька днів тому парламент вніс зміни до закону про касові апарати. Тож, що тепер чекає на бізнесменів?

Під час зустрічі з журналістами у прес-клубі «Експертна думка» підприємці повідомили про зміни, які загрожують чи навпаки вже не впливають на роботу бізнесменів. Віднедавна Верховна Рада звільнила від обов’язкового застосування касових апаратів тих підприємців, чиї доходи не перевищують 1 млн. гривень. Та залишаються ще й відкриті питання, серед яких продаж розливного пива. Відтепер підприємцям, які продають хмільний напій, який, до речі, з 1 січня вважається підакцизним, слід перереєструвати свої торгові заклади у так звані «харчові господарства». Тому вже з 1 липня підприємці, які не матимуть відповідних документів, у випадку порушення закону покладуть до державної скарбнички аж 6 800 гривень за кожний проданий келих пива.

За матеріалами Сіверцентр

Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 769 | Теги: штраф, підприємці, пиво | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar