реклама партнерів:
Головна » 2022 » Квітень » 19 » Славутич можуть приєднати до Чернігівської області
16:08
Славутич можуть приєднати до Чернігівської області
Славутич можуть приєднати до Чернігівської області Місто Славутич, яке є анклавом Київської області всередині Чернігівської, після війни можуть віднести до Чернігівщини.
Про це повідомив голова підкомітету Верховної Ради з питань адміністративно-територіального устрою Віталій Безгін в інтерв’ю zn.ua.

"Це саме той кричущий приклад, з яким було пов’язано багато застережень. Громаду Славутича, по суті, одразу відрізали російські війська. Добре, що там були запаси води, муки та іншого продовольства, і громада змогла протриматися. Славутич у перспективі треба буде відводити до Чернігівської області, щоб уникнути таких ризиків у майбутньому. Цьому кейсу треба приділити багато часу, напрацювати механізми, щоб не було економіко-соціальних проблем у громади. Після цього можна знайти консенсус між двома областями", — Віталій Безгін, голова підкомітету Верховної Ради з питань адміністративно-територіального устрою.Категорія: СОЦІУМ | Переглядів: 1116 | Теги: нардепи, реформи, Славутич, Чернігівщина | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar