реклама партнерів:
Головна » 2016 » Травень » 1 » Спокій чернігівців на Великдень охороняли 1200 поліцейських
12:15
Спокій чернігівців на Великдень охороняли 1200 поліцейських
Спокій чернігівців на Великдень охороняли 1200 поліцейських Поліція забезпечила публічний порядок під час святкування Великодня. Завдяки вжитим превентивним заходам і чіткій скоординованій роботі правоохоронців та громадськості святкування пройшло мирно, без порушень порядку.

Нагадаємо, що напередодні Великодня і Дня міжнародної солідарності трудящих всі органи й підрозділи Міністерства внутрішніх справ України були переведені на посилений варіант несення служби.

Оперативні штаби Головного управління Національної поліції та територіальних підрозділів у цілодобовому режимі моніторять оперативну обстановку в області.

Налагоджений чіткий обмін інформацією між територіальними підрозділами Національної поліції, Національною гвардією, рятувальниками, прикордонниками, міграційною службою та СБУ стосовно попередження терористичних загроз під час масових заходів.

Перед початком богослужінь вибухотехніки обстежили кожну церкву на предмет виявлення вибухонебезпечних предметів. Після чого об’єкти були взяті під цілодобову охорону поліції.

На Чернігівщині Великодні богослужіння пройшли у 480 церквах, в них взяли участь близько 380 тисяч вірян.

Спокій громадян охороняли 1200 поліцейських та 200 добровільних помічників з громадських формувань. Безпосередньо охорону публічного порядку біля культових споруд в області здійснювали близько 800 поліцейських територіальних підрозділів Головного управління Національної поліції.

Порядок біля 13 чернігівських церков забезпечували 50 поліцейських та 30 представників громадських формувань. На вулицях та в публічних місцях обласного центру працювали 34 екіпажі патрульної поліції, 6 екіпажів поліції охорони та 25 військовослужбовців Національної гвардії України.

Незважаючи на свято світлого Христового Воскресіння та першотравень, поліція закликає громадян не втрачати пильності. Якщо ви виявили невідомий або вибухонебезпечний предмет, негайно телефонуйте до поліції за номером 102 та обов’язково дочекайтеся прибуття слідчо-оперативної групи. До приїзду правоохоронців зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до підозрілого предмета. Особливо це важливо в публічних місцях з масовим скупченням людей.

Наразі поліція продовжує нести службу в місцях масового відпочинку громадян.

За повідомленям сектору комунікації Головного управління
Національної поліції в Чернігівській області
Категорія: РІЗНЕ | Переглядів: 906 | Теги: великдень, поліція, церква | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar