19:27 Театр тіней Shadow Theater Fireflies запрошує чернігівців на нову шоу-програму! | |
![]() Fireflies - творча команда, що працює в жанрі театру тіней з 2010 року. Фіналісти телевізійних талант-шоу формату Got Talent «Україна має талант» (Україна), «Хвилина слави» (Росія), «Mam Talent» (Польща), «Das Supertalent» (Німеччина). Шоу театру тіней "Тіні Голлівуду" - нова дивовижна та збалансована програма, яка переносить глядача у світ улюблених та найкращих фільмів. Цікаві перетворення, гострі сюжети, романтичні та захоплюючі історії будуть викликати незабутні емоції! Поринь у неймовірний світ кінематографу разом з театром тіней Fireflies!!! Квитки в касі Міського Палацу культури (вул. Івана Мазепи 23) Довідки за телефоном: 095 533 04 83 | |
|
![]() |
|
Всього коментарів: 0 | |