реклама партнерів:
Головна » 2010 » Серпень » 19 » Товарищь Зінін порушує Закон? ВІДЕО
20:25
Товарищь Зінін порушує Закон? ВІДЕО
Товарищь Зінін порушує Закон? ВІДЕО Керівництво та вчителі Чернігівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 30, а також учні цієї школи разом з батьківським комітетом звертаються до Вас у зв’язку з наступною ситуацією.
У газеті «Народний контроль Чернигова від 9 серпня 2010 р. № 49 під назвою «Школьная мафия» була розміщена інформація про те, що батьки загальноосвітньої школи № 30 примусово здають на ремонтні роботи класу, даху і самої школи від 240 до 300 грн., які керівництво школи використовує на власний розсуд. Дана інформація не відповідає дійсності, оскільки жодного з батьків не змушували здавати грошові кошти та ще й в такій кількості.
Крім того, вільні кошти, які лишаються на ремонт школи завжди йдуть на її опорядкування.
Фактично на сторінках газети «Народний контроль Чернигова» керівництво школи було звинувачено в серйозному злочині – незаконному збиранні і привласненні чужих коштів, за який Кримінальним кодексом України передбачена велика міра покарання.
При цьому немає жодних фактичних даних, на підставі яких зробили такі висновки.
У зв’язку з подачею неправдивої інформації було дискредитовано загальноосвітній навчальний заклад № 30 та його працівників.
Варто зазначити, що згідно ст. 5 Закону України «Про інформацію» основними принципами інформаційних відносин є їх об'єктивність, а також вірогідність, повнота, точність інформації і законність її одержання.
Відповідно до п.1 ч. 1 ст. 44 Закону України автори статті зобов’язані поважати інформаційні права інших суб’єктів.
Просимо Вас вплинути на дану ситуацію із забезпеченням подачі правдивої інформації та недопущенню створення конфліктної ситуації.

Батьківський комітет
Джерело: "Чиста політика"

Категорія: Освіта та навчання | Переглядів: 1490 | Теги: народний контроль, Зінін, освіта, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar