реклама партнерів:
Головна » 2022 » Червень » 19 » У Бобровиці попрощалися з трьома бійцями
07:12
У Бобровиці попрощалися з трьома бійцями
У Бобровиці попрощалися з трьома бійцями У Бобровиці 18 червня провели в останню путь трьох земляків та побратимів – солдатів Вячеслава Гатченка, Сергія Дяченка та старшого солдата Вадима Неволіна. Всі троє загинули в один – 15 червня.
Про це повідомляє ОК “Північ” на сторінці Facebook.

Вячеслав Гатченко народився 16 червня 1975 року. Закінчив Чернігівський педагогічний інститут за напрямком «фізичне виховання». У березні цього року він долучився до оборонців Чернігівщини на посаду стрільця, аби разом з земляками захищати рідний край від ворожої навали.

Сергій Дяченко народився 28 липня 1975 року. Мав три вищі освіти та працював приватним підприємцем. До оборонців Сіверщини він також долучився у березні, аби на посаді командира взводу пліч-о-пліч з побратимами давати гідну відсіч загарбнику.

Разом з ними на захисті нашого краю був і Вадим Неволін. Народився він 30 березня 1965 року. За освітою – юрист, до 24-го лютого працював начальником виконавчої служби в місті Ніжин.

18 червня рідні та близькі провели їх в останню путь у рідному місті. Прощання з загиблими Захисниками відбулося на центральній площі, а поховання — на місцевому кладовищі.

Категорія: ПОДІЇ | Переглядів: 2806 | Теги: Бобровиця, Чернігівщина, російсько-українська війна, загиблі | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar