реклама партнерів:
Головна » 2017 » Червень » 7 » У Чернігівській міськраді нагородили переможців фінальних етапів Всеукраїнських інтелектуальних змагань
09:40
У Чернігівській міськраді нагородили переможців фінальних етапів Всеукраїнських інтелектуальних змагань
У Чернігівській міськраді нагородили переможців фінальних етапів Всеукраїнських інтелектуальних змагань Вперше у Чернігові переможці фінальних етапів Всеукраїнських інтелектуальних змагань цього року отримуватимуть стипендію – 500 гривень щомісячно. Про це повідомили сьогодні під час традиційної зустрічі у Чернігівській міській раді з учнями-переможцями Всеукраїнських інтелектуальних, спортивних змагань та претендентами на нагородження золотою та срібною медалями за досягнення у навчанні.

З високими досягненнями у навчанні талановиту учнівську молодь привітали Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, начальник управління освіти міської ради Василь Білогура. На зустрічі були присутні також вчителі та директори шкіл міста.

За словами Василя Білогури для нагородження запрошені 47 переможців, з яких: 23 учні здобули 24 дипломи Всеукраїнського рівня, 22 учні вибороли дипломи І ступеня обласного етапу олімпіад, 2 ученицістали переможцями Чемпіонату України серед ДЮСШ і позашкільних навчальних закладів зі спортивного орієнтування.

Начальник управління освіти міської ради Василь Білогура підкреслив, що Чернігів має потужний потенціал творчої та обдарованої молоді і нашому місту є ким пишатися.

Загалом серед нагород такі: 13 дипломів Всеукраїнських учнівських олімпіад з 11-ти навчальних предметів, 7 дипломів Всеукраїнського етапу МАН у 6-ти відділеннях, 4 дипломи мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та 37 дипломів І ступеня обласного етапу олімпіад.

Крім того, наголошено, що саме цього року вперше в історії Чернігова переможці фінальних етапів Всеукраїнських інтелектуальних змагань отримуватимуть стипендію 500 гривень щомісячно. А переможці ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнських учнівських олімпіад – 300 гривень щомісячно. Учителям, учні яких стали переможцями, доплачуватимуть надбавку щомісячно 30% та 10 % відповідно.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко у своєму вітальному слові сказав, що місто має робити все можливе, аби стимулювати учнівську молодь на нові досягнення.

- Місто завжди приділятиме значну увагу освітній галузі, тому ще це наше майбутнє, - наголосив міський голова.

У привітаннях також зазначено, що школярі мають цінувати своїх батьків та вчителів, які зробили значний внесок у їх особистісне становлення та розвиток.

Чернігівський міський голова вручив переможцям пам’ятні подарунки та сертифікати на отримання щомісячної премії впродовж поточного року.

Завершилася зустріч фотографуванням на згадку.

Категорія: СПОРТ | Переглядів: 624 | Теги: спорт, інтелектуальні змагання, Чернігів | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar