реклама партнерів:
Головна » 2021 » Березень » 24 » У Чернігові облаштують ще два зелених сквери: на Гончій і на Пухова
19:55
У Чернігові облаштують ще два зелених сквери: на Гончій і на Пухова
У Чернігові облаштують ще два зелених сквери: на Гончій і на Пухова Буквально вчора в Чернігові остаточно завершене прибирання ряду МАФів і відновлення благоустрою на території майбутнього скверу по вулиці Гончій, між будинками 41 і 47.

На розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 23 березня, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко публічно подякував за це як власнику МАФів, так і профільним комунальним підприємствам. Згідно з раніше досягнутою домовленістю між містом і власником кіосків, вони залишалися на цих місцях і працювали до закінчення терміну дії договору оренди землі, який спливав на початку березня. Після цього договір вже не продовжувався й МАФи мали бути прибрані, що власник і зробив у добровільному порядку.

Цього року зелений сквер, вид на який з боку вулиці раніше був закритий кіосками, як один з проєктів-переможців Бюджету участі – 2020 буде реконструйований і стане новим зручним, затишним і привабливим місцем відпочинку чернігівців.

- Там треба приділити увагу, уважно подивитися на проєкт і зробити цей скверик максимально цікаво, - доручив на нараді Владислав Атрошенко.

Також він нагадав про те, що за домовленістю міста з Академією пенітенціарної служби, розташованою поряд, Чернігів за бюджетні кошти облаштує цей сквер, а подальший догляд за ним візьме на себе вуз.

Аналогічний зелений сквер у майбутньому планується впорядкувати і на вулиці Пухова, де він зараз також відгороджений шеренгою МАФів. Нещодавно міський голова публічно дав доручення додатково вивчити питання щодо строків оренди землі під ними та обговорити з власниками питання про можливе переміщення.

Як доповів на нараді керівник КП «Муніципальна варта» Віталій Хрустицький, усього там 9 тимчасових споруд. В одного з магазинчиків договір оренди землі на цій ділянці вже закінчився, ще у двох (в тому числі й найбільшого) закінчується в цьому році, у решти вони до 2022-2025 років. Питання того, куди їх можна перенести, зараз спільно опрацьовується. Можливо, таке місце знайдуть у цьому ж мікрорайоні. Орієнтовно, більша визначеність буде за тиждень-два.

- На фото ми бачимо: якщо би прибрали ці споруди – розкрився би скверик. Прохання там знайти порозуміння і демонтувати той ряд. Прохання проявити там більшу наполегливість і знайти порозуміння з усіма, - доручив чернігівський міський голова під час наради.

Джерело: прес-служба Чернігівської міської радиКатегорія: ЕКОЛОГІЯ | Переглядів: 1106 | Теги: Благоустрій, озеленення, Чернігів, сквери | Рейтинг: 0.0/0
Допомога проекту Чернігівський Формат - благодійний внесок

QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.Всього коментарів: 0
avatar